Kurs motorowodny Lublin

Mieszkańcy Lublina w większości przypadków patent sternika robią na kursach motorowodnych organizowanych nad Jeziorem Zemborzyckim. Najczęściej szkolenie teoretyczne prowadzone jest za pomocą e-learningu, a sama szkolenie praktyczne zakończone jest państwowym egzaminem na patent sternika motorowodnego. Szkolenia motorowodne zajmują dużo mniej czasu niż szkolenia żeglarskie. Rozpocznij swoją przygodę ze sportem motorowodnym już dziś. Zdobądź patent sternika motorowodnego na Zalewie Zemborzyckim w Lublinie. Zostaw opinię o szkole motorowodnej i pomóż podjąć dobrą decyzję innym użytkownikom serwisu.

Gdzie prowadzone są kursy na patent Sternika motorowodnego w Lublinie?

Jezioro Zemborzyckie to najbardziej popularny akwen w okolicach Lublina na którym można uprawiać sporty motorowodne. Zalew Zemborzycki powstał w 1974 roku. Pełni on funkcję retencyjną i rekreacyjną.

sternik motorowodny lublin
Zalew Zemborzycki

Ile kosztuje kurs motorowodny w Lublinie?

lublin kursy motorowodne
Zamek w Lublinie

W zależności od szkoły żeglarstwa ceny oscylują w granicach od 400 do 650 zł za szkolenie. Należy pamiętać o tym, że dochodzi opłata egzaminacyjna. Osoby dorosłe za egzamin zapłacą 250 zł zaś niepełnoletni i studenci do 26 roku życia tylko 125 zł. Po zdanym egzaminie otrzymacie zaświadczenie, które wraz z wygenerowanym wnioskiem musicie wysłać do Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego. Kursy motorowodne są tańsze od szkoleń żeglarskich ponieważ zajęcia praktyczne nie trwają tak długo jak podczas szkolenia na patent żeglarski. W przypadku, gdy jestes w stanie wygospodarować 1 dzień wolnego czasu, aby wybrać się na szkolenie praktyczne warto rozważyć udział w takim kursie i zdobyć patent sternika motorowodnego.

Opłata za wydanie patentu wynosi od 25 do 50 zł (student/osoba dorosła).

Do czego uprawnia patent sternika motorowodnego?

Prowadzisz szkolenia motorowodne w Lublinie?

Dodaj ogłoszenie