Kurs motorowodny Poznań

Znajdź kurs motorowodny w Poznaniu i zdobądź patent sternika motrowodnego. Jesteś mieszkańcem Poznania i chcesz zacząć swoją przygodę ze sportem motorowodnym? Kurs na patent motorowodny w jednej z lokalnych szkół żeglarstwa to powinien być Twój pierwszy krok ku motorowodnej przygodzie. W trakcie szkolenia na patent motorowodny pod okiem doświadczonych instruktorów zdobędziesz niezbędne kwalifikacje do bezpiecznego prowadzenia rejsów łodziami motorowymi. Patent sternika motorowodnego nazywa się również „prawkiem na motorówki”. Wniosek o wydanie dokumenty po zdanym egzaminie wysyłasz osobiście do Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego.

Najbardziej popularnymi uprawnieniem w Polsce jest patent sternika motorowodnego. Może go zdobyć już 14 latek więc nie obawiaj się, że egzamin będzie strasznie trudny. Do momentu uzyskania pełnoletności osoba legitymująca się takim dokumentem może z niego korzystać tylko pod nadzorem osoby pełnoletniej, która również posiada owy patent.

Szkolenia na patent sternika motorowodnego w Poznaniu

Szkolenia praktyczne na patent motorowodny odbywają się głównie w Starym Porcie na Warcie, Kiekrzu oraz rzadziej na Jeziorze Maltańskim. Zapoznaj się z ofertą szkół motorowodnych z Poznania i okolic. Porównaj ceny oraz zakres szkoleń. Zdobywaj wiedzę pod okiem doświadczonych instruktorów i pływaj bezpiecznie. Wszystkich Poznaniaków zapraszamy do skorzystania z oferty szkół motorowodnych, które opublikowały ogłoszenia na serwisie.