Kurs motorowodny Puławy

Zapisz się na kurs motorowodny i uzyskaj patent sternika motorowodnego. Szkolenia praktyczne organizowane są na Wiśle. W Marinie Puławy stacjonuje wiele jachtów i łodzi motorowych. Jesteś mieszkańcem Puław i potrzebujesz prawa jazdy na motorówkę? Wybierz szkołę motorowodną, w której zrobisz patent sternika motorowodnego wydawany przez Polski Związek Motorowodny i Narciarstwa Wodnego. Prawo jazdy na motorówkę lub skuter wodny można już zrobić w wieku 14 lat. Egzamin składa się z części teoretycznej i praktycznej. Porównaj oferty kursów i szkoleń motorowodnych.

Sternika motorowodny – jakie ma uprawnienia?

Pamiętaj, że patent motorowodny wydawany przez PZMiNW to nie tylko certyfikat kompetencji, a państwowe uprawnienie, które pozwala Ci prowadzić szybkie łodzie motorowe. Certyfikaty kompetencji takie jak np. ISSA nie nadają Ci obecnie uprawnień, a jedynie są potwierdzeniem Twoich kwalifikacji. Pływanie jachtem motorowym lub łodzią wymaga pewnych umiejętności. Z całą pewnością zdobędziesz je na dobrym kursie motorowodnym. Zalecamy zagadnienia teoretyczne opanować w domowym zaciszu, a w razie jakichkolwiek wątpliwości poprosić instruktora prowadzącego nasze szkolenia o wyjaśnienia wątpliwych kwestii.

Marina Puławy, idealne miejsce na rozpoczęcie kursu motorowodnego

Prowadzona jest przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Puławach. Znajduje się tam oprócz portu jachtowego wiele innych atrakcji w tym np. pole namiotowe. Marina znajduje się przy ulicy Portowej 3. W porcie znajduje się 48 miejsc cumowniczych.

Czy warto zrobić patent sternika motorowodnego?

Z pewnością jest on niezbędny do wynajęcia szybkiej łodzi motorowej. Pamiętaj, że na szkoleniu nauczysz się bezpiecznie prowadzić łódź, a wszystkie te umiejętności i wiedza zdobyta na zajęciach sprawią, że Ty i Twoja załoga będziecie bardziej bezpieczni podczas rejsu jachtem motorowym. Choć wiele firm czarterowych wynajmuje jachty i łodzie również bez uprawnień to warto zapisać się na kurs i popływać pod okiem doświadczonego instruktora.