Kurs motorowodny Rzeszów

Szkolenia motorowodne organizowane w Rzeszowie umożliwiają zdobycie uprawnień sternika motorowodnego oraz licencji na holowanie „narciarza”. W większości przypadków prowadzone są przez instruktorów Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego. Wszystkie szkoły żeglarstwa i sportów motorowodnych zachęcamy do publikowania ogłoszeń w tej kategorii. Patent motorowodny wymagany jest od sternika, gdy ten planuje rejs szybką łodzią motorową – potocznie nazywany jest prawem jazdy na motorówki. W przypadky, gdy chcesz się nauczyć jachty żaglowe odwiedź zakładkę kurs żeglarski Rzeszów.

Do czego upoważnia patent sternika motorowodnego?

Rozpocznij swoją przygodę ze sportem motorowodnym od solidnego kursy motorowodnego, który pozwoli Ci bezpiecznie prowadzić jachty i łodzie motorowe. W przypadku, gdy posiadasz uprawnienia jachtowego sternika morskiego, możesz wysłać wniosek o nadanie patentu z uprawnień żeglarskich. Zapisz się na kurs motorowodny już dziś i zdobądź. patent sternika motorowodnego.

Jak wygląda egzamin na sternika motorowodnego?

Składa się on z części praktycznej i teoretycznej. Zazwyczaj jest on w tym samym dniu co samo szkolenie. Czy warto zrobić taki patent? Z pewnością tak. Otwiera to przed nami wiele możiwości aktywnego wypoczynku nad wodą. Choć wiele jachtów typu houseboat można wynajmować bez uprawnień to warto poznać bezpieczny spoób prowadzenia łodzi motorowej przed wejściem na pokład takiego jachtu. W przypadku, gdy zdecydujesz się na czarter jachtu może okazać się niezbędny.