Kurs motorowodny Tarnobrzeg

Zdobądź już dziś patent sternika motorowodnego. Zapisz się na kurs motorowodny w Tarnobrzegu. Lista szkół żeglarstwa, która organizuje szkolenia motorowodne zakończone egzaminem na patent sternika motorowodnego Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego. Prowadzisz takie szkolenie? Zapraszamy na pokład tej żeglarskiej tablicy ogłoszeniowej.

Patent sternika motorowodnego w Tarnobrzegu

Jezioro Tarnobrzeskie to piękny akwen. Idealny do rozpoczęcia przygody pod żaglami lub na pokładzie motorówki. Wspaniałe miejsce na wypoczynek z dziećmi lub rodziną. Patent sternika motorowodnego można już zrobić w wieku 14 lat. Oczywiście za pozwoleniem rodziców. Zobacz również zakładkę kursy żeglarskie Rzeszów.

Do czego uprawnia patent sternika motorowodnego?

Zastanawiasz się jak dojechać nad Jezioro Tarnobrzeskie?

Zbiornik wodny powstał w wyniku zalania wyrobiska górniczego wodą z Wisły, ma charakter typowo rekreacyjny. Jego powierzchnia wynosi 455 ha, a głębokość dochodzi do 42 m Zbiornik powstał w 2009 roku. Nazywany jest również Jeziorem Machnowskim lub Zalewem Machnowskim. W pobliży jeziora znajdziecie Państwo park linowy, liczne place zabaw oraz budynki gastronomiczne.