Dehler 34

Znajdź czarter jachtu Dehler 34 lub dodaj ogłoszenie i wynajmuj go bez udziału pośredników. To jacht sportowo – turystyczny. Jego wszechstronność przekroczy Twoje oczekiwania. W zależności od wybranej opcji możesz go dostosować do pływania turystycznego lub regatowego. Wnętrze jachtu Dehler 34 zostało zaprojektowane tak, aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń i zwiększyć komfort bytowania pod pokładem tego jachtu. Duża bakista w kokpicie pozwala schować dodatkowy komplet żagli lub zrobić z tego magazyn np. na rowery.

Dane techniczne jachtu Dehler 34


Długość całkowita10,70 m
Szerokość3,60 m
Zanurzenie – kil standardowy1,95 m
Draft – Competition-Keel2,10 m
Masa kil standardowy6000 kg ok.
Masa kil „regatowy5.600 kg ok.
Zbiornik wodny210 l
Zbiornik paliwa160 l
Silnik standardowy21 KM
Całkowita powierzchnia żagli – standardowa65,0 mkw
Całkowita powierzchnia żagli – regaty71,0 mkw
Kategoria CEB-8

Czarter jachtu Dehler 34

Ten model jachtu możecie Państwo wynająć od jednego z naszych Armatorów. Znajdziecie go w kategorii ogłoszeń – czarter jachtów Bałtyk.

Bardzo nowoczesny design tego jachtu sprawia, że doskonale wpisuje się w aktualne trendy projektowania jachtów żaglowych. Dwa koła sterowe oraz duża liczba kabestanów na pokładzie ułatwia żeglowanie i sprawia, że staje się bardziej komfortowe. Jacht bardzo często jest wynajmowany do czarteru na akwenach całego świata. Jego popularność jest widoczna również w światowej prasie żeglarskiej. Test tego jachtu przeprowadzony w marcu 2018 roku znajdziecie szanowni Żeglarze w miesięczniku Boating. Szczegółowe informacje dotyczące tego modelu jachtu znajdziecie na stronie www producenta – www.dehler.co.uk.

O tym jachcie pisały również takie czasopisma żeglarskie jak

  • Cruising World
  • Yachting Life

Pływałeś tym jachtem? Proszę pozostaw opinię. Stwórz razem z nami największy ranking jachtów żaglowych w sieci. W przypadku, gdy żeglowałeś łodzią żaglową Dehler 34, opowiedz nam o swoich wrażeniach. Czy ten jacht dobrze sobie radzi w trudnych warunkach żeglugowych? Czy poprowadzi go nawet mniej doświadczona załoga? Proszę odpowiedz nam na te pytania.

Posiadasz taki jacht i czarterujesz go? Dodaj ogłoszenie. W przypadku, gdy brakuje Twojego akwenu dodamy go w ciągu kilku chwil.

Bądź na bieżąco

Ubezpieczenia żeglarskie i turystyczne

Ubezpiecz swój jacht lub kaucję czarterową. Bądź profesjonalistą.