Czarter jachtów Jezioro Błędno

Inaczej nazywane również Jeziorem Zbąszyńskim. Malowniczy akwen o powierzchni 7.42 km2 położony w województwie wielkopolskim. W przypadku, gdy wynajmujesz jachty żaglowe lub łodzie motorowe na tym akwenie zapraszamy na pokład tej tablicy ogłoszeniowej. Od 2016 roku promujemy czarter jachtów oraz wypożyczalnie sprzętu wodnego z całej polski. Wypoczynek na wodzie to nie tylko czarter jachtu na Mazurach, przekonaj się, że wspaniałe żeglarskie wakacje można spędzić na tym akwenie.

Zbąszyński Klub Żeglarski, kultywuje od 1930 roku bogatą tradycję żeglarską tego regionu. Organizuje szkolenia żeglarskie dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Obecnie komandorem klubu jest Bogdan GOŁEK. Jezioro Błędno połączone jest kanałami z Jeziorem Grójec (konieczne jest położenie masztu ze względu na most drogowy), a następnie z Jeziorem Chobienieckim.

Wypożyczalnie sprzętu wodnego na Jeziorze Błędno

Kajaki, rowery wodne oraz łodzie wiosłowe to tylko część oferty jakie proponują wypożczalnię sprzętu wodnego na tym akwenie. Wypoczynek na wodzie to wspaniała okazja do spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi. w przypadku gdy chcesz spędzić urlop nad Jeziorem Zbąszyńskim znajdziesz tu wiele miejsc wypoczynkowych.

Gdzie warto się zatrzymać w tej okolicy:

  • Hotel Navigator
  • Camping przy Baszcie nr 113
  • Tanie Noclegi – Krakus
  • Przystań wodna u Marcina

Gdzie znajduje się Jezioro Błędno?

Jezioro Błędno – prognoza pogody

Kilka słów o jeziorze Zbąszyńskim

Na plaży miejskiej znajduje się kąpielisko, wypożyczalnia sprzętu wodnego oraz camping. Doskonałe do uprawiania żeglarstwa. Bardzo popularne wśród wędkarzy. Przez jezioro przebiega szlak kajakowy. Chcesz razem z nami promować ten akwen? Opowiedz nam o nim, prześlij aktualne zdjęcia, a opublikujemy informację na portalu.