Czarter jachtów Jezioro Złotnickie

Znajdź czarter jachtu na Jeziorze Złotnickim lub wynajmij łódź motorową. Do publikowania ogłoszeń w tej kategorii zapraszamy wszystkich Armatorów z tego akwenu oraz wypożyczalnie sprzętu pływającego. Jezioro Złotnickie znajduje się w województwie dolnośląskim to idealne miejsce na czarter jachtu żaglowego lub łodzi motorowej — Dolny Śląsk. Głównym zadaniem tego akwenu jest retencja wody oraz produkcja energii. Znajdziesz tam wiele pól namiotowych, ośrodków wypoczynkowych oraz wypożyczalni sprzętu pływającego. Maksymalna głębokość tego zbiornika wynosi 22 metry. Jezioro Złotnickie jest zbiornikiem zaporowym położonym na rzece Kwisie. Największą atrakcją turystyczną w okolicy jest Zamek Czocha. Obronna budowla wybudowana została w XII wieku na rozkaz Wacława I Przemyślidy. Zamek miał wielu właścicieli, obecnie znajduje się tam hotel. Miejsce to przez wielu nazywane jest polskim Hogwartem.

Wypożyczalnie sprzętu wodnego nad Jeziorem Złotnickim – jachty żaglowe i łodzie motorowe

Nie znajdziesz tu tak bogatej oferty wynajmu łodzi jak w kategorii czarter jachtów Mazury. Akwen ma duży potencjał żeglarski i z całą pewnością możesz tam rozpocząć swoją żeglarską przygodę.

Czarter jachtu na Jeziorze Złotnickim

Mieszkasz na dolnym śląsku? Zalew Złotnicki to doskonałe miejsce na Twoje pierwsze kroki w kierunku żeglarskiej przygody. Sprawdź, czy kilkudniowy rejs lub żeglarskie popołudnie nie stanie się początkiem drogi na wielką wodę. Bardzo wielu żeglarzy morskich i oceanicznych pochodzi właśnie ze Śląska. Z całą pewnością można powiedzieć, że ten region polski ma bardzo bogate tradycje żeglarskie i motorowodne.

Czarter jachtu to idealny sposób na spędzenie wakacji. To świetny sposób na wypłynięcie łodzią na wodę i spędzenie czasu z przyjaciółmi i rodziną. Rejsy jachtem są popularnym wyborem na wakacje, ponieważ umożliwiają odkrywanie różnych miejsc bez kłopotów z pakowaniem i rozpakowywaniem.

Oto kilka kluczowych punktów, o których należy pamiętać, szukając czarteru jachtu:

  • jaki typ jachtu lub łodzi preferujesz
  • ile osób chcesz zabrać na pokład jachtu
  • ile dni lub godzin będzie trwał rejs