Czarter jachtów Kanał Elbląski

Kanał Elbląski został uznany w plebiscycie Rzeczypospolitej za jeden z siedmiu cudów Polski. Ta droga wodna wraz ze swoimi odnogami ma długość około 150 km. Podczas czarteru jachtu na tym akwenie możesz spotkać, aż pięć pochylni i dwie śluzy. Czarter jachtu, łodzi lub barki na Kanale Elbląskim to znakomity pomysł na udane rodzinne wakacje. Minimalna szerokość tego kanału wynosi 7 metrów. Najwęższa śluza na tym kanale ma szerokość wynoszącą 3,2 m – śluza Ostróda. Kanał wybudowano w latach 1844-1960. Porównaj oferty wynajmy łodzi motorowych naszych reklamodawców i zaplanuj swój rodzinny rejs.

Czarter jachtów motorowych bez patentu – Kanał Elbląski

Wszystkich pasjonatów łodzi motorowych zachęcamy do żeglowania po tym przepięknym kanale znajdującym się w województwie warmińsko-mazurskim. Wybierz jacht, skompletuj załogę i płyń w rejs swojego życia. Kanał Elbląski czeka na Ciebie. Wszystkich żeglarzy zachęcamy do wystawiania opini o jachtach naszych reklamodawców. W większości przypadków jachty, które są dostępny w ofercie firm zajmujących się wynajmowaniem łodzi motorowych na tym akwenie nie wymagają uprawnień do ich prowadzenia. Jest to tzw. czarter bez patentu.
Kanał Elbląski – idealny na wynajem łodzi motorowej

W trakcie jego trwania mamy okazję żeglować po różnego typu zbiornikach wodnych, a czasem nawet po trawie za pomocą specjalnych pochylni. Kanały, rzeki, jeziora – to tylko część atrakcji jakie czeka na nas w trakcie trwania tego rejsu. Zabytki hydrotechniczne to jedne z najważniejszych rzeczy, które warto zobaczyć. Jesteś Armatorem, który wynajmuje jachty na tym akwenie? Serdecznie zachęcamy do publikowania ogłoszeń na serwisie. To najtańsza branżowa tablica ogłoszeń w sieci. Symboliczne kwoty za ogłoszenie jachtu wspierają małych Armatorów w nierównej walce z pośrednikami czarterowymi. Małej firmie bardzo trudno jest zainwestować tyle kasy na marketing. Z tego powodu powstała ta żeglarska tablica czarterowa.