Taxi Węgorzewo

Taxi Nova

ul. Targowa 1 lok. 12
11-600 Węgorzewo

87 427 03 01

Edward Taxi

ul. Zielona 20 11-600 Węgorzewo

87 427 24 09

Auto taxi mamry

pl. Wolności 1 lok. 12
11-600 Węgorzewo

87 427 44 44

Taxi Węgorzewo – wszystkie taksóweczki w jednym miejscu. Zadaniem serwisu jest promocja szlaku Wielkich Jezior Mazurskich oraz dostarczanie potrzebnych informacji Wszystkim żeglarzom i motorowodniakom, którzy skorzystali z czarteru jachtów na Mazurach. W przypadku, gdy szukasz czarteru jachtu żaglowego lub łodzi motorowej typu houseboat z Węgorzewa odwiedź zakładkę czarter Węgorzewo.

Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy oferujące przewóz rzeczy i osób w Węgorzewie. Bardzo chętnie umieścimy tu informację o kolejnej firmie transportowej z Węgorzewa.

Najcenniejszym zabytkiem Węgorzewa jest późnogotycki kościół pw. św. Piotra i Pawła na ulicy Zamkowej 22. Sama świątynia pochodzi z początku XVII w. Znajdują się w nim najstarsze organy na Mazurach – skonstruowano je w 1647 roku. Będąc w Węgorzewie warto odwiedzić Muzeum Kultury Ludowej przy ulicy Portowej 1. W okolicy znajdują się słynne Mamerki (odległość 8 km). Kurs z Róży Wiatrów do najbliższej Węgorzewskiej biedronki kosztował w 2016 roku około 12 zł. Miejscowości na Mazurach nie są zbyt duże i skorzystanie z taksówki to ogromna oszczędność czasu. Bardzo często podczas rejsu jachtem po Mazurach przydaje się transport na trasie – sklep spożywczy, a port macierzysty. Jesteś właścicielem jachtu lub łodzi motorowej i szukasz fachowej opieki? Sprawdź zakładkę serwis motorowodny Węgorzewo.

Załoga serwisu zachęca do odwiedzenia oficjalnego portalu internetowego Węgorzewa znajdziecie tam wiele przydatnych informacji dotyczących tej miejscowości, wejdź na stronę www.wegorzewo.pl . W Tawernie Keja są organizowane liczne koncerty żeglarskie – sprawdź zakładkę szanty Węgorzewo.

Węgorzewo to piękne miasto na Mazurach. Co roku organizowane tam są liczne imprezy żeglarskie i kulturalne. Piękna Tawerna Keja i port to wodna brama na szlak Wielkich Jezior Mazurskich. Taxi Węgorzewo to podróżowanie szybkie i komfortowe. Obok Węgorzewa znajduje się ośrodek wypoczynkowy Ognisty Ptak  – hotel i spa w jednym. Uśmiechnij się na Mazurach i podróżuj bezpiecznie. Atrakcje w Węgorzewie co roku zaskakują tysiące turystów swoją innowacyjnością.

Bądź na bieżąco

Ubezpieczenia żeglarskie i turystyczne

Ubezpiecz swój jacht lub kaucję czarterową. Bądź profesjonalistą.