Czarter jachtów Zalew Sulejowski

Znajdź czarter jachtu na Zalewie Sulejowskim lub promuj swoje czartery dodając ogłoszenie. Koszt ogłoszenia na 365 dni to tylko 100 zł. Sprawdź jak skutecznie zdobywamy klientów na czarter. Dołącz do grona zadowolonych Armatorów. W przypadku, gdy zaczynasz swoją przygodę pod żaglami lub na jachcie motorowym warto skorzystać z oferty szkoleniowej lokalnych szkół żeglarstwa.

Jakie jachty do czarteru znajdziesz na Zalewie Sulejowskim:

  • jachty żaglowe
  • jachty motorowe
  • houseboaty
  • szybkie motorowki
  • łodzie wędkarskie

Zostań żeglarzem lub motorowodniakiem. Zapisz się na szkolenie:

Do prowadzenia jachtów żaglowych o długości powyżej 7.5 metra potrzebny jest patent żeglarza jachtowego. Szybkie łodzie motorowe można wynająć na Zalewie Sulejowskim tylko z patentem sternika motorowodnego. W przypadku, gdy długo nie prowadziłeś łodzi, a masz patent weź na rejs kogoś opływanego. Warto przypomnieć sobie to i owo pod okiem doświadczonego kapitana. Pamiętaj, że sternik w trakcie całego rejsu odpowiada za bezpieczeństwo jachtu i załogi. W przypadku prowadzenia rejsów komercyjnych zdecyduj się na ubezpieczenie jachtu.

Zalew Sulejowski idealne miejsce na czarter jachtu

Poznaj oferty wynajmu łodzi żaglowych i motorowych na Zalewie Sulejowskim. Skorzystaj z wygodnego systemu filtrowania i sortowania ogłoszeń. Sprawdź opinie o jachcie i Armatorze, aby podjąć dobrą decyzję. Pływałeś, jachtem który jest na tej tablicy ogłoszeń? Zostaw opinię.

Kilka słów o tym akwenie. Nazywany jest również Jeziorem Sulejowskim. Utworzony przez człowieka zbiornik o łącznej powierzchni wynoszącej 27 km kwadratowych. Długość lini brzegowej Jeziora Sulejowskiego wynosi 58 km. Doskonałe miejsce, aby zbierać pierwsze żeglarskie szlify. Trudno tu organizować długie rejsy jak w przypadku czarter jachtów na Mazurach czy Bałtyku.

Nad Jeziorem Sulejowskim znajdziesz:

  • wiele ośrodków rekreacyjnych
  • kursy i szkolenia żeglarskie
  • obiekty agroturystyczne